Vadovas

Algimantas Treikauskas

Algimantas Treikauskas – fleitistas, pedagogas, Kauno miesto simfoninio orkestro vadovas. Algimantas Treikauskas buvo Kauno miesto simfoninio orkestro įsteigimo Kaune iniciatyvinės grupės narys. Sėkmingai Algimanto Treikausko vadovaujamo Kauno kamerinio orkestro veikla sudarė galimybę 2004 metų rudenį įkurti simfoninį orkestrą. Tai buvo ryškus kokybinis Kauno muzikinio gyvenimo pokytis, atsispindėjęs visos Lietuvos kultūrinio gyvenimo visumoje.
Algimantas Treikauskas yra visų orkestro rengiamų meninių programų sudarytojas, koordinatorius ir vadovas. Kauno miesto simfoninis orkestras parengia per 60 koncertinių programų ir meninių bei edukacinių projektų per metus, kurie skirti visoms visuomenės grupėms. Algimantas Treikauskas kviečia diriguoti orkestrui ir rengti programas žymiausius šalies ir užsienio profesionalus, taip garsindamas miesto bei šalies vardą ir prisidėdamas prie klasikinės muzikos populiarinimo.
Algimnatas Treikauskas taip pat dalyvauja įvairių respublikinių bei tarptautinių konkursų komisijose bei ekspertinėje veikloje. Jis buvo Tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Kaunas Sonorus“, Tarptautinio jaunųjų muzikų festivalio, Tarptautinio Aram Khchaturian dirigentų konkurso (Armėnija) komisijos narys. Šiais metais jis buvo Tarptautinio klasikinės muzikos festivalio „Fjord Cadenza“ konkurso vertinimo komisijos pirmininkas.
Algimanto Treikausko veikla įvertinta Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos apdovanojimu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ , „Santakos“ garbės ženklu, Kauno miesto burmistro Petro Vileišio medaliu, Kauno apskrities viršininko garbės ženklu. 2008 m. A. Treikauskas buvo nominuotas „Metų žmogumi“ dienraščio „Kauno diena“ asmenybės rinkimuose.