Simfoninė muzika
spalio 26d. 17:00val.
/
Kauno valstybinėje filharmonijoje

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 10/15/20

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV)

Vadovas Algimantas Treikauskas

Solistas

ALEXANDER KNIAZEV (violončelė, Rusija)

Dirigentas

CONSTANTINE ORBELIAN (JAV)

Antonín Dvořák – Koncertas violončelei ir orkestrui b-moll, op. 104

Piotr Čaikovskij – Uvertiūra-fantazija „Romeo ir Džiuljeta“

Piotr Čaikovskij – Valsai iš baletų

 

Vienoje scenoje susitiks legendinis violončelininkas ir „Grammy“ apdovanojimų nominantas. Tai – Alexanderis  Kniazevas ir Kauno miesto simfoninis orkestras.

Anot kritikų, didžiausios šlovės ir pripažinimo pasaulyje sulaukęs A. Kniazevas yra vienas iš nedaugelio, pasiekusių tokias aukštumas, ir kuris yra vienas geriausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų. Jis yra tas atlikėjas, kuris turi neįtikėtiną muzikos pajautimą, interpretacijos unikalumą ir fenomenaliai tobulą techniką. O nuo klasytojų lūžtančios koncertų salės visame pasaulyje įrodo, kad juos žavi užburiantis charizmatiškumas, beribis ekspresyvumas bei išlaisvinta energija.

A. Kniazevas pasaulinės šlovės sulaukė, tapęs prestižinio Tarptautinio P. I. Čaikovskio konkurso laureatu. Juo violončelininkas tapo du kartus. Tris kartus pelnė prestižinį Vokietijos „Echo Klassik“ prizą, skiriamą už išskirtinius muzikos įrašus.

Alexanderis Kniazevas žinomiausiose koncertų salėse pasirodo su garsiausiais pasaulio orkestrais bei klasikinės muzikos žvaigždėmis.

Visame pasaulyje užburiančius pasirodymus rengiantis violončelininkas taip pat daug dėmesio skiria ir jaunosios muzikų kartos ugdymui. 1995 – 2004 m. A. Kniazevas dėstė Maskvos valstybinėje konservatorijoje, daugybė jo auklėtinių vėliau tapo tarptautinių konkursų laureatais ir yra žinomi jaunosios kartos muzikai. Violončelės virtuozas organizuoja meistriškumo kursus visame pasaulyje, yra kviečiamas būti prestižinių konkursų bei festivalių komisijos nariu.

Prestižinių „Grammy“ apdovanojimų nominantas – Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas Algimanto Treikausko, įsitikinęs, kad nei vienas klausytojas atėjęs į šį išskirtinį koncertą tikrai nenusivils. Solistui ir orkestrui diriguos maestro Konstantinas Orbelianas.

 

Koncerto rėmėjas

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 10/15/20

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.