Koncertinė programa
vasario 21d. 18:00val.
/
Kauno valstybinėje filharmonijoje

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internete

Atlikėjai

Kauno miesto simfoninis orkestras

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian
Vadovas Algimantas Treikauskas

Solistai

Eglė Andriuškevičiūtė (fortepijonas)
Paula Bagotyriūtė (fortepijonas)
Julita Lukminaitė (fortepijonas)
Saulė Žostautaitė (fortepijonas)
Vaida Mikalajūnaitė (fleita)
Eglė Gudaitytė (fleita)
Baltramiejus Krikščiūnas (valtorna)
Rokas Jurkus (gitara)
Martynas Grigas (altas)
Radvilė Stonytė (smuikas)

Dirigentas

Vilmantas Kaliūnas (Lietuva – Vokietija)

S. Rachmaninoff, W. A. Mozart, A. Rubinstein, B. Dvariono, J. Mouquet, R. Strauss, H. V. Lobos, V. Kovaliov, R. Wagner kūriniai

Kaip ir kasmet, klasikinės muzikos gerbėjai kviečiami į jau tradiciniu tapusį Kauno miesto simfoninio orkestro ir Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos mokinių – laureatų koncertą. Tarptautinį koncertą „Vaikai vaikams“ orkestras rengia bendradarbiaudamas su Kauno Rotary klubu. Jo metu bus aukojamos lėšos. Visos surinktos lėšos vėliau bus skiriamos Kauno vaikų reabilitacijos ligoninei. Orkestrui bei solistams koncerto dieną diriguos vis labiau didinantis savo talento gerbėjų būrį Vilmantas Kaliūnas.
Vilmantas Kaliūnas būdamas vos ketverių metų amžiaus paskatintas savo tėčio pirmą kartą pradėjo groti fortepijonu. O jau būdamas vienuolikos M. K. Čiurlionio menų mokykloje pradėjo mokytis groti obojumi. 1992 m. jis baigė Vilniaus Tallat – Kelpšos konservatoriją (Mokytojo Vido Lubausko klasė). Ir toliau tęsė studijas Nacionalinėje muzikos ir teatro akademijoje (Dėstytojo Romualdo Staškaus kursas). Vilmantas Kaliūnas buvo pastebėtas obojininko iš Vokietijos. Taip jis išvyko į Vokietijos miestą Sarbriukeną ir tęsė studijas Muzikos konservatorijoje (Dėst. prof. Armin Aussem).
Kaip solistas ne kartą pasirodė su Frankfurto radijo, Pietų-Vakarų Vokietijos radijo, Liuksmenburgo filharmonijos ir Jeruzalės simfoniniu orkestrais. Svarbu paminėti tai, kad dirigavimas V. Kaliūnui visada buvo labai svarbi sritis nepaisant to, kad ilgus metus studijavo obojininko specialybę. Po keletą metų trukusios obojininko patirties jis nusprendė studijuoti dirigavimą Veimaro Muzikos universitete (Dėst. prof. Nicolas Pasquet ir Martin Hoff). Ne kartą dalyvavo meistriškumo kursuose, kuriuos vedė prof. Karl-Heinz Bloemeke, prof. Lutz Köhler ir prof. Jorma Panula.
Kaip kviestinis dirigentas Vilmantas Kaliūnas pasirodė su Tiuringijos filharmonijos, Jėnos filharmonijos, Lietuvos kameriniu, Pazardžiko simfoniniu, Kauno miesto simfoniniu orkestrais.Vilmantas Kaliūnas diriguoja ne tik profesionaliems orkestrams, tačiau daug laiko skiria ir darbui su jaunaisiais solistais bei orkestrantais iš viso pasaulio įvairiuose tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose.Taip pat dirbo su tokiais dirigentais kaip: David Newman ir Christoph Eschenbach.
Praėjusiais metais Dnipro valstybiniame operos ir baleto teatre jis dirigavo atliekant G. Verdi operą „Rigolleto“. 2018 m. pradėjo eiti Kauno miesto simfoninio orkestro dirigento pareigas.
Šiais metais V. Kaliūnas kaip dirigentas debiutuos ir garsiojoje Hamburgo Elbės filharmonijoje.

Kaina: 5 / 8 / 10 EUR

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.