Simfoninė muzika
kovo 08d. 18:00val.
/
Kauno valstybinė filharmonija

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 8/12/15 Eur. Kauno filharmonijos ir „Tiketa“ kasose taikomas aptarnavimo mokestis 1,20 Eur/bilietui

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV)

Vadovas Algimantas Treikauskas

Solistas

VYTAUTAS SONDECKIS (violončelė)

EDWIN E. S. KIM (smuikas, Pietų Korėja)

Dirigentas

VILMANTAS KALIŪNAS

Artūras Mikoliūnas – Simfoninė akimirka „Gaja“

Johannes Brahms – Koncertas smuikui, violončelei ir orkestrui a-moll, op. 102

Ludwig van Beethoven – Simfonija Nr.6 „Pastoralinė“ F-moll, op. 68

 

Kauno miesto simfoninis orkestras pristato koncertą, kuriame klausytojų sielas džiugins net trys muzikai, kurie smuiko, violončelės bei orkestro garsų dermės pagalba skatins nors trumpam pamiršti kasdieninius rūpesčius ir kvies pasinerti į jautriausius sielos slėpinius. Sielos keliais su muzika koncerto dieną klausytojus „ves“ Edwinas E. S. Kim, Vytautas Sondeckis ir Vilmantas Kaliūnas.

Smuikininkas iš Pietų Korėjos Edwinas E. S. Kim aktyviai koncertuoja visame pasaulyje. Ne kartą atliko koncertus didžiausiose Čekijos, JAV, Šveicarijos, Vokietijos, Austrijos, Lenkijos, Ispanijos, Italijos, Jungtinės Karalystės ir kitų šalių koncertų salėse. Todėl be galo džiugu, kad šį sąrašą papildys ir Lietuvos vardas.

2014 m. Edwinas buvo pakviestas į prestižinį „Litomyšl“ festivalį, turintį 55 metų istoriją, kuris visame pasaulyje tapo žinomu po soprano Sumi Jo pasirodymo. Nuo 2012 m. Edwinas E. S. Kim  yra Lecho klasikinės muzikos festivalio meno vadovas. Šis, kasmetinis festivalis išskirtinis tuo, kad jame apsilanko Europos karališkosios šeimos bei kiti svarbūs asmenys. Taip pat jis pritraukia visuomenės dėmesį visoje Europoje. Tam didelės įtakos turi ir tai, kad būtent Edwinas E. S. Kim yra šio festivalio meno vadovas bei festivalyje pasirodo ir kaip solistas. Nuo 2012 metų Edwin yra Seule įsikūrusio „Hanyang“ universiteto profesorius.

Dar vienas koncerto solistas – garsus, tarptautinių konkursų laureatas, Šiaurės Vokietijos radijo orkestro koncertmeisteris, tarptautinį pripažinimą pelnęs violončelininkas – Vytautas Sondeckis. 1993 m. jis laimėjo pirmą vietą tarptautiniame violončelininkų konkurse Ispanijoje, o  2000 m. Virtuozų festivalyje Sankt-Peterburge gavo specialų garbės prizą. Po to buvo pakviestas koncertuoti su įvairiais prestižiniais orkestrais. Koncertiniuose turuose po Europą Vytautas susilaukė tarptautinio pripažinimo. Todėl šiandien jo talento gerbėjų būrio galėtų pavydėti daugelis muzikų.

Dirigentą Vilmantą Kaliūną nuo ketverių metų tėvas ėmė mokyti groti pianinu, o vėliau Vilmantas pasirinko obojaus ir dirigavimo specialybes Vilniaus muzikos ir teatro akademijoje. Įsimintini susitikimai su garsiais dirigentais Paavo Järvi, Christian Thielemann, Michael Gielen ir Heinz Holliger, bei dažni lankymaisi Christoph Eschenbach, Thomas Hengelbrock ir Claudio Abbado repeticijose, daugybė meistriškumo kursų, asistavimas prof. Karl-Heinz Bloemeke, prof. Lutz Köhler ir jo talento skatintojui prof. Jorma Panula paskatino V. Kaliūną lemiamam posūkiui: 2010 metais jis žengė ant dirigento pakylos. Dirigavimo paslapčių mokėsi pasaulinio garso dirigentų kalve vadinamoje Veimaro muzikos akademijoje pas prof. Nicolas Pasquet. Šiandien dirigentas diriguoja platų repertuarą Vokietijoje ir užsienyje. Ir klausytojų mylimas už savo išskirtinę atliko techniką, išraiškingumą bei neribotą charizmą.

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 8/12/15 Eur. Kauno filharmonijos ir „Tiketa“ kasose taikomas aptarnavimo mokestis 1,20 Eur/bilietui

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.