Simfoninė muzika
gegužės 08d. 17:00val.
/
Kauno valstybinėje filharmonijoje

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 8, 10, 12 Eur. Senjorams, moksleiviams, studentams, neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 20 % nuolaida.

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistė
IX tarptautinio Stasio Vainiūno pianistų konkurso laureatė
ELŽBIETA LIEPA DVARIONAITĖ (fortepijonas)

Dirigentas KAROLIS VARIAKOJIS

Ludwig van Beethoven – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 1 C-dur, op. 15 ir Anton Bruckner – Simfonija Nr. 6 A-dur

17-ąjį koncertinį sezoną Kauno miesto simfoninis orkestras užbaigs įspūdingąja Antono Brucknerio simfonija Nr. 6 A-dur. Savo Šeštąją simfoniją kompozitorius kūrė būdamas pakilios nuotaikos ir pagaliau išgyvendamas gyvenimo pilnatvę. Šeštosios simfonijos muzika stebinančiai gaivi ir pakylėta. Iš tiesų ši simfonija suvokiama tarsi pasaulėtvarkos grožio ir didybės pašlovinimas. Iš visų A. Brucknerio simfonijų ji – pati šviesiausia. Muzikoje trykšta džiūgavimas, beatodairiškas svaiginimasis būties pilnatve. Lyrinės temos prisodrintos iki tol negirdėta emocine galybe ir jausmų šiluma.

Šį vakarą publika turės galimybę išgirsti ir IX tarptautinio Stasio Vainiūno pianistų konkurso pirmosios vietos laimėtoją Elžbietą Liepą Dvarionaitę. Solo koncertas su Kauno miesto simfoniniu orkestru – tai išskirtinė orkestro dovana balandžio mėnesį vykusio tarptautinio konkurso nugalėtojui.

ELŽBIETA LIEPA DVARIONAITĖ gimė 2001 metais, Vilniuje. Nuo šešerių metų mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje Vaidos Kirvelytės ir Albinos Šikšniūtės klasėse, šiuo metu studijuoja Vienos muzikos ir vaizduojamojo meno universitete Annos Malikovos klasėje spec. fortepijono klasėje. Elžbieta yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė. Ji laimėjo pirmąsias vietas Antonine (Lenkijoje) – monografiniame F. Chopino konkurse „Chopin dla najmlodszych“ (2013), Rygoje – „Riga international piano competition“ (2013), Usti nad Labem (Čekijoje) –„Virtuosi per musica di pianoforte“ (2016), įvertinta Grand Prix respublikiniame VIII J. S. Bacho jaunųjų pianistų konkurse Vilniuje (2016). 2018 m. vykusiame S. Vainiūno tarptautiniame pianistų konkurse Elžbieta buvo apdovanota „Impectus Musicus“ spec. prizu, o 2019 m. iškovojo pirmąsias vietas respublikiniame konkurse Vilniuje „Lisztofonija“ ir „Ville de Gagny“ (Prancūzijoje), kuriame jai buvo įteikti ir du specialūs prizai už geriausią J. S. Bacho atlikimą ir už meistriškumą. E. L. Dvarionaitė koncertavo su kone visais Lietuvos, taip pat Rygos, Talino orkestrais, Čekijos „Virtuosi Brunensis“, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bei LMTA simfoniniais orkestrais. Tobulinosi Y. Bronfmano, J. F. Heisser, P. Geniušo, R. Plano, D. Bashkirovo, N. Serioginos, P. Nersessiano ir kitų meistriškumo pamokose. Atlikėją nuo 2013 m. globoja ir reguliariai konsultuoja prof. Mūza Rubackytė.

Orkestrui ir solistei sezono uždarymo koncerte diriguos jaunosios kartos dirigentas Karolis Variakojis.

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 8, 10, 12 Eur. Senjorams, moksleiviams, studentams, neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 20 % nuolaida.

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.