Pramoginė muzika
gruodžio 31d. 16:00val.
/
Kauno valstybinėje filharmonijoje

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 60/70/80

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV)

Vadovas Algimantas Treikauskas

KAUNO VALSTYBINIS CHORAS

Meno vadovas ir vyr dirigentas Petras Bingelis

Solistai

VIDA MIKNEVIČIŪTĖ (sopranas)

VERONIKA DZHIOEVA (sopranas, Praha)

KOSTAS SMORIGINAS (bosas-baritonas)

SERGEY STEPANYAN (bosas, Armėnija)

Dirigentas

CONSTANTINE ORBELIAN (JAV)

Gražiausi klasikinės muzikos kūriniai orkestrui, chorui ir solistams

 

Pasitikti artėjančius Naujuosius metus Kauno valstybinė filharmonija kviečia šventiniame gala koncerte su pamėgtais miesto kolektyvais – Kauno valstybiniu choru, Kauno miesto simfoniniu orkestru bei dirigentu Constantine‘u Orbelianu. Šventišką nuotaiką kartu kurs talentingi ir žavūs lietuvių solistai – sopranas Vida Miknevičiūtė ir bosas-baritonas Kostas Smoriginas bei svečiai  – įspūdingo balso savininkė, sopranas Veronika Dzhioeva ir tarptautinių konkursų laureatas iš Armėnijos Sergejus Stepanyanas.

Vokietijoje gyvenanti ir dirbanti lietuvių solistė Vida Miknevičiūtė tėvynėje nėra dažnai matoma, nes jos darbotvarkę užpildžiusios vienos garsiausių Europos scenų. V. Miknevičiūtė yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Leipcigo Felixo Mendelssohno-Bartholdy aukštosios muzikos mokyklos, Ciuricho ir Hamburgo operos teatrų operos studijų auklėtinė. Būtent studijos užsienyje tapo tramplinu į sėkmingą operos solistės karjerą. Nuo 2011 m. ji yra Mainco valstybinio teatro trupės narė. Dainininkės repertuaras nuolat pildosi naujais vaidmenimis, kurių sąraše puikuojasi gausybė soprano svajonių vaidmenų, o šiuo metu solistės amplua krypsta link svarios G. Verdi, R. Wagnerio, R. Strausso kūrybos. V. Miknevičiūtė nuolatos laukiama Hamburgo, Frankfurto, Kaselio, Leipcigo, Berlyno, Rygos, Vysbadeno ir kituose operos teatruose. Ne mažiau svarbi ir koncertinė veikla, jai suteikusi galimybę dainuoti stambios formos žanro kūrinius Ciuricho, Hamburgo ir pagrindinėse Lietuvos scenose.

Vienas žymiausių ir perspektyviausių šių dienų bosų-baritonų Kostas Smoriginas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Karališkojo muzikos koledžo Londone ir Jette Parker jaunųjų artistų programos auklėtinis. Jo kūrybinis kelias Lietuvoje ir užsienyje klostosi ypač sėkmingai. K. Smoriginas debiutavęs Berlyno „Deutsche Staatsoper“ Eskamiljo vaidmeniu Georges‘o Bizet operoje „Karmen“, nuo tada atlieka vaidmenis garsiausiose pasaulio scenose. Solistas yra itin laukiamas ir koncertinėse salėse. Jo repertuare – G. Verdi, J. Brahmso, W. A. Mozarto ir G. Fauré „Requiem“, L. van Beethoveno Simfonija Nr. 9, L. Janáčeko „Glagolitinės mišios“, A. Dvořáko „Te Deum“, K. Szymanowskio „Stabat Mater“; šiuos kūrinius jis atliko su Birmingemo miesto bei Londono simfoniniais orkestrais. Neseniai baritonas koncertavo su Paryžiaus, Bostono simfoniniu, Čekijos filharmonijos, Frankfurto radijo simfoniniais orkestrais. Šis sezonas K. Smoriginui reikšmingas keliais debiutais: Jochanaano vaidmeniu R. Strausso operoje „Salomėja“, taip pat pirmą kartą dainuojama Scarpios rolė G. Puccini „Toska“ operoje ir debiutas G. Verdi operos „Rigoletas“ Grafo Monteronė vaidmenyje.

 

Organizatorių inf.

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 60/70/80

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.