Simfoninė muzika
spalio 22d. 18:00val.
/
Kauno valstybinėje filharmonijoje

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 8, 10

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistė
JOANA DAUNYTĖ (arfa)

Dirigentas
JUOZAS MANTAS JAUNIŠKIS

Gabriel Pierné – Koncertas arfai ir orkestrui, op. 39
Antonín Dvořák – Simfonija Nr. 8 G-dur, op. 88

Arfininkė Joana Daunytė viename iš savo interviu yra pasakiusi: „Arfos garsai yra ypač artimi žmogaus sielai. Šio instrumento skleidžiamas sakralumas, pakilumas susijęs su mūsų vidumi, dvasine ramybe, šiluma ir jaukumu. Plačiai kalbama ir apie gydomąjį arfos poveikį žmogui, arfos garsų terapiją. Ne veltui šis instrumentas vadinamas dieviškuoju.“
Lietuvių „arfos ambasadore“ vadinamos J. Daunytės preciziškai atliekama karališko instrumento muzika džiugina ne tik gimtosios Lietuvos, bet ir kitų pasaulio šalių klausytojus. Platų atlikėjos muzikos akiratį liudija įvairių epochų arfos muziką apimantis repertuaras, gausios raiškos galimybių paieškos, dalyvavimas šiuolaikinės muzikos projektuose, bendradarbiavimas su įvairių šalių simfoniniais orkestrais, buvimas unikalaus šeimyninio ansamblio „Regnum musicale“ nare. Lietuvos Respublikos prezidentai Valdas Adamkus ir Dalia Grybauskaitė už Lietuvos vardo garsinimą solistę apdovanojo Lietuvos Respublikos Vyriausybės premijomis. Ir tai tik vos keletas faktų apibūdinančių šią nepaprasto talento muzikę.
Koncerto vakarą J. Daunytė klausytojus džiugins atlikdama prancūzų kompozitoriaus Gabrielio Pierné Koncertą arfai ir orkestrui. Verta priminti, kad ji buvo pirmoji arfininkė atlikusi šį kūrinį Lietuvoje. Tad puikiai įvaldytos opuso atlikimo subtilybės klausytojus tik dar labiau užburs dieviškosios arfos garsais. Koncerte taip pat skambės Kauno miesto simfoninio orkestro atliekama Antoníno Dvořáko Simfonija Nr. 8 G-dur, op. 88.
Šį vakarą solistei ir orkestrui diriguos Juozas Mantas Jauniškis.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 8, 10

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.