Simfoninė muzika
gruodžio 10d. 18:00val.
/
Kauno valstybinėje filharmonijoje

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: Neįgaliesiems (su pažymėjimais) ir lydinčiam asmeniui taikoma 20 % nuolaida. 8, 10

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistas
ROBERTAS LOZINSKIS (fortepijonas)

Dirigentas
KAROLIS VARIAKOJIS

Sergej Prokofjev – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 3, C-dur, op. 26
Johannes Brahms – Simfonija Nr. 4 e-moll, op. 98

Vokiečių rašytojas, kompozitorius ir dailininkas Ernstas Teodoras Amadėjus Hofmanas yra pasakęs: „Muzikos paslaptis ta, kad ji randa neišsenkamą išraiškos šaltinį ten, kur nutyla kalba.“
Todėl Kauno miesto simfoninis orkestras į koncertą simboliškai pavadintą „Juodų ir baltų klavišų pasaulyje“ kviečia būtent tuos, kurie nori išgirsti ne žodžiais, o muzikos kalba pasakojamą paslaptingą istoriją, kuri gimsta būtent tarp tų juodai baltų klavišų. Tame pasaulyje gimstanti muzika yra kur kas gražesnė nei žmogaus lūpomis ištarti žodžiai.
Koncerte Sergejaus Prokofjevo Trečiąjį koncertą fortepijonui kartu su Kauno simfoniniu orkestru atliks vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Europoje Robertas Lozinskis.
Daugybės tarptautinių konkursų laureatas, pasižymintis ypatingu atliekamos muzikos pajautimu, jau spėjo suburti ne mažą savo gerbėjų būrį ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Robertas nuolat koncertuoja kaip solistas su pasaulinio lygio orkestrais. Pasirodantis didžiosiose koncertų salėse jis ypatingai daug dėmesio skiria ir kamerinei muzikai, rengia solo rečitalius, mėgsta įvairių stilių muziką. 2016 m. kartu su klarnetininku Žilvinu Brazausku ir violončelininke Natania Hoffman įkūrė instrumentinį trio „Trio Agora“, su kuriuo jau koncertavo Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Italijoje ir Lietuvoje. Robertas yra fortepijoninės muzikos festivalio bei meistriškumo kursų „Kaunas Piano Fest“ įkūrėjas bei meno vadovas. Tai renginys, į Lietuvą pritraukiantis aukščiausio meistriškumo pianistus iš viso pasaulio.
Diriguojamas Karolio Variakojo orkestras taip pat atliks vokiečių kompozitoriaus Johanneso Brahmso ypatingu jausmingumu pasižyminčią Simfoniją Nr. 4 e-moll, op. 98.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: Neįgaliesiems (su pažymėjimais) ir lydinčiam asmeniui taikoma 20 % nuolaida. 8, 10

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.