Simfoninė muzika
spalio 31d. 19:00val.
/
Kauno Žalgirio arena

Bilietai

Kaina: 10, 15, 20, 25 Eur

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

KAUNO VALSTYBINIS CHORAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Robertas Šervenikas

KAUNO BERNIUKŲ IR JAUNUOLIŲ CHORAS „VARPELIS“
Meno vadovas Tomas Vavilovas

Solistai:
TEODORAS LIPČIUS (diskantas)
KSENIYA BAKHRITDINOVA-KRAVCHUK (sopranas, Ukraina)
EDGARAS MONTVIDAS (tenoras)

Dirigentas
CONSTANTINE ORBELIAN (JAV)

Andrew Lloyd Webber – „Requiem“

Kauno miesto simfoninis orkestras ir „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ spalio 31 d. Žalgirio arenoje kviečia į įspūdingą koncertą, kuriame skambės vieno žinomiausių šiuolaikinių kompozitorių Andrew Lloyd Webber prestižiniu „Grammy“ muzikos apdovanojimu įvertintas „Requiem“.

Kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru publika išvys gausų būrį žinomų atlikėjų, tarp kurių svarbiausiose koncertų ir operos teatrų scenose pasirodantis tenoras Edgaras Montvidas, Ukrainos nacionalinės operos solistė Kseniya Bakhritdinova-Kravchuk, galingu skambesiu pasižymintis Kauno valstybinis choras bei Kauno berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“, diskanto partiją atliks muzikiniuose projektuose išgarsėjęs jaunasis solistas Teodoras Lipčius. Gausiam atlikėjų būriui diriguos maestro Constantine Orbelian.

A. L. Webber „Requiem“ premjera įvyko 1985 metais Niujorke, kur pagrindines solo partijas atliko Plácido Domingo bei Sarah Brightman. Daugybės populiarių miuziklų autoriui, tai buvo naujas iššūkis sukurti tradicinės klasikinės muzikos kūrinį. Šiame „Requiem“ susimaišo A. L. Webberio melodingas ir į populiariąją muziką orientuotas stilius su sudėtingesnėmis, įmantresnėmis ir kartais net griežtesnėmis formomis. 1986 m. A. L. Webber „Requiem“ laimėjo „Grammy“ apdovanojimą už geriausią šiuolaikinę klasikinę kompoziciją, o kūrinyje skambėjusi giesmė „Pie Jesu“ tapo pasauliniu hitu ir buvo įrašyta daugybės atlikėjų.

Bilietai

Kaina: 10, 15, 20, 25 Eur

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.