Simfoninė muzika
vasario 07d. 18:00val.
/
Kauno valstybinėje filharmonijoje

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 8/12/15

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV)

Vadovas Algimantas Treikauskas

Solistai

ROBERTAS LOZINSKIS (fortepijonas)

KARINA FLORES (sopranas, Rusija)

Dirigentas

CONSTANTINE ORBELIAN (JAV)

Piotr Čaikovskij – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 1, b-moll, op. 23

Uvertiūros ir arijos iš operų

 

Kauno miesto simfoninis orkestras (KMSO) pasitikdamas 15-ąjį gimtadienį prisimena dvi kolektyvo istorijai svarbias datas. 2004 m. rugsėjo 30 d. Kauno miesto Taryba priėmė sprendimą steigti orkestrą, tačiau tikrasis miesto orkestro gimimas įvyko 2005 m. vasario 5 dieną. Būtent tą dieną įsteigtas Kauno simfoninis orkestras atliko pirmąjį koncertą! Ruošiantis šiam svarbiam miesto muzikinio gyvenimo įvykiui tuometinis orkestro vyriausiasis dirigentas Pavelas Bermanas sakė: „…Manau, kad naujo simfoninio orkestro gimimas reikšmingas ne tik Kaunui, bet ir Lietuvos muzikinei kultūrai. <…> Miestas įkūrė orkestrą, vadinasi visi miestelėnai turi teisę džiaugtis muzika. Be to, tikiu, kad atsiradus koncertų lankymo tradicijai, žmonių gyvenime padaugės šviesos ir išminties.“

Šiandien, prisimindamas orkestro kūrimosi pradžią, kolektyvo vadovas Algimantas Treikauskas sako: „Pradėjus vadovauti, tuo metu dar Kauno kameriniam orkestrui, turėjau vieną tikslą – sukurti pilnos sudėties simfoninį orkestrą, kuriuo galėtų džiaugtis miestas bei patys kauniečiai. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi orkestro veikla. Žinau, kad kauniečiai mus myli, tai stengsimės savo muzika jiems ir ateityje suteikti nemažai gražių emocijų. Atsigręžus į pačią pradžią, smagu kalbėti apie nuveiktus darbus, kurie padėjo iš mažo kolektyvo (kamerinio orkestro) išsivystyti iki Kauno miesto simfoninio orkestro, kuris šiandien yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Savo veikla orkestras stengiasi džiuginti kauniečius bei garsinti miestą visame pasaulyje.“

Praėjus 15 metų nuo pirmojo koncerto orkestras tapo kolektyvu, su kuriuo noriai bendradarbiauja muzikai iš viso pasaulio. Orkestras taip pat pelnė tarptautinės kultūrinės bendruomenės – leidėjų, kritikų spaudos dėmėsį bei aukščiausius įvertinimus. Tai bene vienintelis šalies muzikos kolektyvas, kuriam per tokį trumpą laiką pavyko sulaukti tarptautinio žinomumo.

Ledybinius projektus plėtojantis Kauno orkestras bendradarbiauja su garsiausiais šių dienų solistais, instrumentalistais bei dirigentais. Per 15 metų KMSO įrašė ir išleido dvi dešimtis kompaktinių plokštelių, kurios ne kartą buvo paskelbtos geriausiomis pasaulyje bei nominuotos prestižiniams „Grammy Awards“ ir Tarptautiniams klasikinės muzikos apdovanojimams.

Tad šį šventinį koncertą kartu su talentinguoju pianistu Robertu Lozinskiu bei sopranu Karina Flores Kauno miesto simfoninis orkestras, diriguojamas vyr. dirigento Konstantino Orbeliano dovanoja visiems savo gerbėjams ir su nekantrumu laukia susitikimo.

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: 8/12/15

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.