Privatumo politika

KONCERTINĖS ĮSTAIGOS KAUNO MIESTO SIMFONINIO ORKESTRO TINKLALAPIO NAUDOJIMO TAISYKLĖS IR PRIVATUMO POLITIKA

 

 1. Bendrosios nuostatos

  1. Tinklalapio www.kaunosimfoninis.lt (toliau – Tinklalapis) naudojimo taisyklės ir privatumo politika (toliau – Taisyklės) nustato naudojimosi Tinklalapiu sąlygas ir tvarką bei pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, kuriais remdamasis Tinklalapio valdytojas – Koncertinė įstaiga Kauno miesto simfoninis orkestras, juridinio asmens kodas 190149767, registracijos adresas E. Ožeškienės g. 12, Kaunas, LT-44252, el. paštas: kaunosimfoninis@yahoo.com (toliau – Įstaiga), tvarko Tinklalapio lankytojų (toliau – Vartotojas) asmens duomenis.
  2. Įeidamas į Tinklalapį, Vartotojas patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis. Prisijungdamas prie Tinklalapio ir/ar juo naudodamasis, Vartotojas patvirtina, kad yra tinkamai susipažinęs su Taisyklėmis bei sutinka, kad Įstaiga tvarkys Vartotojo pateiktą informaciją (įskaitant asmens duomenis) tiek, kiek yra reikalinga Tinklalapiui valdyti ir funkcionavimui užtikrinti bei Tinklalapio paslaugoms teikti.
  3. Tinklalapio paslaugos – tai su klientų informavimu ir kliento informacijos pateikimu susijusios paslaugos (toliau – Tinklalapio paslaugos), kurios apima:
   1. informaciją apie Tiekėjo paslaugas;
   2. klausimų ar kitos informacijos pateikimą ir/ar paslaugų užsakymą elektroniniu būdu;
   3.  bet kokias kitas paslaugas, teikiamas Tinklalapiu.
 2. Kokia informacija apie Vartotoją renkama ir kam ji naudojama?

  1. Įstaiga tvarko šių kategorijų Vartotojo asmens duomenis:
   1. kontaktiniai duomenys – elektroninis paštas, telefono numeris, adresas ir kt.
   2. skaitmeniniai (statistiniai) duomenys – slapukai, IP adresas, naudojimasis interneto svetainėmis ir socialiniais tinklais bei kiti internete viešai prieinami duomenys.
  2. Nuolat tobulindama interneto svetainę Įstaiga siekia, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam būtina žinoti, kokia informacija labiausiai domina svetainės lankytoją, kokią naršyklę jis naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi ir pan.
 3. Kaip Kauno miesto simfoninis orkestras gauna Vartotojo duomenis?

  1. Informacija gaunama iš šių šaltinių:
   1. bendraujant su Vartotoju telefonu, elektroniniu paštu;
   2. iš Įstaigos vidinių duomenų bazių;
   3. iš užklausų skirtingoms išorinėms duomenų bazėms (kaip nurodyta toliau).
  2. Informacija renkama naudojant „Google Analytics“ įrankius, leidžiančius fiksuoti ir analizuoti, kaip svetainės lankytojai ja naudojasi. Daugiau apie „Google Analytics“ ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galima sužinoti čia.
  3. Jeigu Vartotojas pageidauja, kad „Google Analytics“ įrankiai nefiksuotų informacijos apie jo naršymą internete, galima naudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.
  4. Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – Įstaigos teisėti interesai užtikrinti ir gerinti svetainės veikimą ir teikiamos informacijos pasiekiamumą.
 4. Slapukai

  1. Įstaiga, siekdama padaryti Vartotojo naudojimąsi Tinklalapiu greitesniu ir patogesniu, naudoja slapukus (angl. cookies). Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką atsiminti Vartotojo veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Vartotojui nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.
  2. Slapukai įrašomi tik tada, jeigu Vartotojas iššokančiame svetainės pranešime patvirtina savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi Įstaigos paslaugoms teikti.
   Įstaigos svetainėje naudojami slapukai, kurie:

   1. užtikrina svetainės pagrindinių funkcijų veikimą;
   2. atpažįsta, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs;
   3. nustato, ar Vartotojas sutiko, kad slapukai būtų įrašomi jo įrenginiuose;
   4. stebi Vartotojo elgseną ir pasirinkimus, siekiant pagerinti pateikiamą medžiagą.
  3. Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – Įstaigos teisėti interesai siekiant užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą. Kai slapukai naudojami Vartotojo pasirinktims įsiminti, statistiniais ir Vartotojui naudingos informacijos atrinkimo tikslais – Vartotojo sutikimas.
 5. Kaip išjungti slapukus ir nebesutikti su jų rinkimu?

  1. Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Vartotojas gali slapukus bet kuriuo jam patogiu metu išjungti ir tokiu būdu nebesutikti, kad Įstaigos tinklalapis juos rinktų, tačiau taip padarius bus sumažintas tinklalapio funkcionalumas, todėl jis gali neveikti taip, kaip dera ir kaip veikė iki tokio atsisakymo.
  2. Visos šiuolaikinės interneto naršyklės leidžia keisti slapukų nustatymus. Paprastai šiuos nustatymus galima rasti savo naršyklės „parinkčių“ arba „pasirinkimų“ (angl., Settings, Internet Options ir pan.) meniu. Tačiau tokiu atveju Vartotojui gali tekti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart apsilankant interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.
  3. Daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus, o taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galima rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.
 6. Tiesioginė rinkodara

  1. Jeigu lankydamasis svetainėje Vartotojas neprieštaravo, kad nurodytu el. pašto adresu Įstaiga siųstų jam naujienas ir pasiūlymus, arba juos užsisakė naujienlaiškių skyriuje Įstaigos puslapyje ar Facebook paskyroje, davė sutikimą gauti šiuos pranešimus, kai pildė anketas/balsavimo lapelius renginių metu, dalyvavo Įstaigos organizuojamuose konkursuose ir akcijose, galima jam siųsti naujausią informaciją apie vykdomus projektus, renginius, specialius pasiūlymus, paslaugas ir kitą aktualią informaciją apie Įstaigą. Išsiuntusi pranešimus, taip pat Įstaiga rinks statistinę informaciją apie tai, ar Vartotojas atsidarė el. laišką, kuriuo siunčiamas naujienlaiškis, bei informaciją apie Vartotojo įrenginį.
  2. Teisinis pagrindas siųsti šiuos pranešimus – Įstaigos teisėtas interesas reklamuoti klientams Įstaigos veiklą, vykdomus projektus, renginius, specialius pasiūlymus bei paslaugas, taip pat Vartotojo sutikimas.
  3. Vartotojas turi teisę nesutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų arba bet kada jų atsisakyti.
 7. Kiek laiko saugoma Vartotojo informacija?

  1. Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Vartotojo sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, Įstaiga nustoja tvarkyti šiais tikslais po Vartotojo sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).
  2. Statistinė „Google Analytics“ įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų.
  3. Slapukai paprastai jūsų įrenginiuose išlieka iki 3 metų laikotarpio.
  4. Visus Vartotojo duomenis, kuriuos Įstaiga renka aukščiau išvardintais tikslais ir būdais, saugo tol, kol Vartotojas yra aktyvus. Jeigu, Vartotojas nėra aktyvus ir neatšaukia sutikimo, Vartotojo duomenis Įstaiga saugo 3 metus, po 3 metų neaktyvaus laikotarpio Vartotojo duomenys yra saugiai pašalinami iš Įstaigos sistemų.
 8. Kaip galima susipažinti su savo duomenimis?

  1. Jei Vartotojas norėtų sužinoti, kokius duomenis Įstaiga yra apie jį surinkusi, galima kreiptis šiuo el. pašto adresu: kaunosimfoninis@yahoo.com. Šiuo adresu taip pat galima kreiptis prašant duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis Įstaigos teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.
 9. Intelektinės nuosavybės apsauga ir nuorodos į kitus tinklalapius

  1. Visos teisės į Tinklalapį ir jame esančius kūrinius yra saugomos LR įstatymų ir kitų teisės aktų. Griežtai draudžiama kopijuoti tekstus, nuotraukas, logotipus, banerius ir visus kitus dizaino elementus su tikslu naudoti juos komerciniais ar kitais Įstaigos ar trečiųjų asmenų teises ir teisėtus interesus pažeidžiančiais tikslais.
  2. Visi prekių ženklai, kurie pateikiami Tinklalapyje, yra Įstaigos nuosavybė, arba Įstaiga juos naudoja teisėtai, sutarčių, sudarytų su jų savininkais, pagrindu.
  3. Šiame Tinklalapyje gali būti pateikta nuorodų į kitus tinklalapius, kurie leis Vartotojui išeiti iš šio Tinklalapio, siekiant gauti trečiųjų šalių informaciją, arba trečiųjų šalių informacija gali būti pateikta šiame Tinklalapyje.
  4. Įstaiga negali pakeisti, atnaujinti ar kontroliuoti tokių tinklalapių turinio, todėl neprisiima jokios atsakomybės dėl juose pateikto turinio teisingumo.
  5. Vartotojas turi atkreipti dėmesį, kad kituose Tinklalapiuose, į kurias yra nukreipiama iš šio Tinklalapio, gali galioti kitokios nei Tinklalapyje galiojančios Tinklalapio naudojimo taisyklės, privatumo politika, konfidencialumo nuostatos, asmens duomenų tvarkymo ir kitos nuostatos.
 10. Įstaigos ir Vartotojo teisės bei pareigos

  1.  Įstaiga pasilieka teisę bet kada, nepranešęs Vartotojui, keisti Tinklalapyje nurodytas Įstaigos teikiamas Paslaugas ar atskiras jų sąlygas.
  2. Įstaiga turi teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo, sustabdyti ar visiškai nutraukti Tinklalapio veiklą.
  3. Naudodamasis Tinklalapiu ir/ar Įstaigos teikiamomis Paslaugomis, Vartotojas privalo:
   vadovautis šių Taisyklių nustatyta tvarka ir reikalavimais;

   1. nepažeisti Įstaigos ir trečiųjų asmenų teisių ir teisėtų interesų;
   2. neteikti melagingų ir/ar klaidinančių duomenų apie save ar kitos neteisingos informacijos;
   3. naudotis tik saugiomis elektroninių ryšių ir duomenų perdavimo priemonėmis ir įrenginiais;
   4. neplatinti kompiuterinių virusų ir/ar imtis kitų priemonių, kurios galėtų sutrikdyti Tinklalapyje darbą, pakenkti ar sunaikinti informaciją bei sukelti kitokią žalą Tinklalapiui, ar Įstaigos teikiamų paslaugų procesui;
   5. nesiimti jokių tyčinių veiksmų, kurie sutrikdytų Tinklalapio veiklą ir Tinklalapio ar Įstaigos paslaugų teikimą Vartotojui ar tretiesiems asmenims;
   6. paisyti ir nepažeisti nusistovėjusių ir visuomenės pripažintų elgesio ir moralės normų, trečiųjų asmenų teisių ir teisėtų interesų bei teisės aktų reikalavimų;
  4. Vartotojui pažeidus bet kurią iš šių Taisyklių nuostatų, Įstaiga įgyja teisę bet kuriuo metu visiškai ar iš dalies apriboti Vartotojo galimybes bet kokiu būdu naudotis Tinklalapiu.
 11. Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

  1. Jei Vartotojas mano, kad jo teisės į privatumą buvo pažeistos, galima pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, LT-09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.
 12. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

  1. Įstaiga turi teisę vienašališkai pakeisti Taisykles apie tai paskelbdamas Tinklalapyje. Taisyklių pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Tinklalapyje dienos. Jei po Taisyklių pakeitimo ar papildymo Vartotojas ir toliau naudojasi Tinklalapio paslaugomis, laikoma, kad Vartotojas sutinka su nauja Taisyklių redakcija.
   Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

KONCERTINĖS ĮSTAIGOS KAUNO MIESTO SIMFONINIO ORKESTRO TINKLALAPIO NAUDOJIMO TAISYKLĖS IR PRIVATUMO POLITIKA (PDF)