Įsigykite

Internete

Kompaktinį diską galite įsigyti leidybinės kompanijos internetiniame puslapyje

Aprašymas

Išleista: 2016 m. rugsėjo 9 d.
Atlikėjai:
Lawrence Brownlee (tenoras)
Constantine Orbelian (dirigentas)
Kauno miesto simfoninis orkestras
Kauno valstybinis choras

2017 m. Tarptautinių klasikinės muzikos apdovanojimų nominacija – vokalinio rečitalio kategorija

Geriausiu pasaulyje bel canto tenoru laikomas Lawrence Brownlee tęsė savo sėkmingą bendradarbiavimą su leidybine kompanija „Delos“. 2015 m. kompaktinė plokštelė „Virtuoso Rossini Arias“ buvo nominuota prestižiniam „Grammy“ muzikos apdovanojimui. Ir klausytojams pristatė V. Bellini ir G. Donizetti dažnai ir kiek rečiau atliekamų operų arijų rinkinį.
Operos garsenybei diske pritaria maestro Constantine Orbelian diriguojami Kauno miesto simfoninis orkestras bei Kauno valstybinis choras. V. Bellini arijoje iš operos „Puritonai“ garsiajam tenorui talkina lietuvių solistai Viktorija Miškūnaitė (sopranas), Andrius Apšega (baritonas) ir Liudas Mikalauskas (bosas), o pastarojo bosas taip pat skamba G. Donizetti operos „Pulko duktė“ fragmente.
Albumo recenzentai pažymi grakštų, entuziastingą ir kokybišką Kauno kolektyvų muzikavimą, stilingą C. Orbelian dirigavimą, negaili komplimentų lietuvių solistams, ypač V. Miškūnaitei, kurios dainavimą vadina įspūdingu. Tačiau šio disko unikalumas, be abejonių, – pirmiausia L. Brownlee nuopelnas. Bet kuriam menininkui garbė atsidurti scenoje šalia šio fenomeno – mūsų solistai turi kuo didžiuotis. Ten, kur kiti tenorai dažnai klumpa ir perspaudžia balsą, L. Brownlee stebina dainavimo lengvumu, lygiu balsu visuose registruose. Šio solisto „bel canto“ – kur kas daugiau nei tik efektingos viršūnės. Jis išsiskiria iš kitų tenorų šiltu, jaunatvišku balso tembru, savo interpretacijų gelme.

Įsigykite

Internete

Kompaktinį diską galite įsigyti leidybinės kompanijos internetiniame puslapyje