Sausio 27 d. JAV leidybinė kampanija „Delos“ į prekybą išleidžia naujausią kompaktinę plokštelę – Kauno miesto simfoninio orkestro ir armėnų baritono Gevorgo Hakobyano albumą „Arias of Love & Sorrow“. Įrašas jau sulaukė labai palankių muzikos kritikų įvertinimo ir yra vadinamas vienu geriausių debiutinių įrašų, kuriuos girdėjome per ilgą laiką.

Gevorgas Hakobyanas yra kylanti žvaigždė tarptautinėje operos scenoje. Jo gilus, skambus balsas suteikia dramatizmo ir spalvų kiekvienai šio albumo arijai. Be puikiai pažįstamų arijų iš G. Verdi, U. Giordano, G. Puccini operų, į albumą įtraukti trys kūriniai armėnų kalba, tarp kurių ir arija iš svarbiausios ir garsiausios armėnų operos „Anush“ (kompozitorius Armen Tigranian), sustiprina šį debiutinį įrašą.

Gevorgas Hakobyanas užkariavo operos mylėtojų širdis savo sodriu dramatišku baritonu ir charizmatiška vaidyba daugelyje prestižinių pasaulio scenų. Jo paslaptis slypi ne tik galingame ir spalvingame balse, bet ir jo begalinėje dvasioje, kuri yra kiekvieno jo dainuojamo garso ir frazės pagrindas. Atlikėjas yra ypač vertinamas kaip Verdi, Puccini ir verizmo repertuaro baritonas. Operos ekspertai jį laiko senosios italų vokalo mokyklos įpėdiniu ir dažnai lygina su tokiais operos milžinais kaip Ettore’as Bastianini, Silvano Carroli.

Plokštelė buvo įrašyta Kaune, bendradarbiaujant su Viliaus ir Aleksandros Kerų įrašų kompanija „Baltic Mobile Recordings“, diriguojant John Fisher ir Constantine Orbelian.

Rekomenduojame

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.