POPULIARIOJI MUZIKA
gegužės 01d. 19:00val.
/
Kauno Žalgirio arena

Bilietai

Kaina: 27.94 - 64.90 Eur

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistas KURT ELLING (vokalas, JAV)

Dirigentas KAROLIS VARIAKOJIS

Džiazo, pop, fanko ir neosoulo kompzicijos

Pasaulinė premjera: šių metų gegužės 1-ąją dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje festivalio „Kaunas Jazz“ kvietimu pasirodys vienas garsiausių pasaulio džiazo dainininkų Kurtas Ellingas kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

Dviejų prestižinių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Kurtas Ellingas 2022-ųjų vasarą „Kaunas Jazz“ publiką sužavėjo koncertu Trakų pilies kieme – nepaisant lietaus, publika pasiilgtam svečiui sukėlė ovacijas. Po net 20 metų pertraukos į „Kaunas Jazz“ sceną sugrįžęs dainininkas iškart po koncerto užsiminė, jog su entuziastinga Lietuvos publika norėtų pasimatyti dar ne vieną sykį – ir būtų gerai, kad to laukti nebetektų taip ilgai.

Kvietimą koncertuoti su šiuo Kauno orkestru K. Ellingas priėmė nedvejodamas. Kauno miesto simfoninis orkestras yra koncertavęs su daugeliu garsių pasaulio atlikėjų, o 2021-aisiais festivalio „Kaunas Jazz“ publika mėgavosi jo pasirodymu su populiariuoju džiazo dainininku Gregory Porteriu.

Svarbiausio pasaulyje džiazo žurnalo „Downbeat“ kritikai Kurtą Ellingą net 17 kartų yra išrinkę geriausiu džiazo vokalistu. Net dvylika kartų geriausiu metų vokalistu jį išrinko JAV džiazo žurnalistų asociacija. Ir tai – tik pora iš daugelio šio artisto pelnytų pripažinimo ženklų.

Pernai išleistas Kurto albumas „SuperBlue“ – nominuotas „Grammy“. Nuo džiazo iki pop, fanko ir neosoulo, nuo originalių kūrinių iki Tomo Waitso ar repo grupės „The Roots“ išgarsintų dainų, pandemijos metu įrašytas albumas dar sykį įrodo Kurto Ellingo talentą. Pagrindinis Kurto Ellingo muzikinis partneris šiame albume – gitaristas Charlie Hunteris, su dainininku atvyksiantis ir į Kauną.

Bilietai

Kaina: 27.94 - 64.90 Eur

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.