Simfoninė muzika
kovo 04d. 18:00val.
/
Kauno valstybinėje filharmonijoje

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: Senjorams, moksleiviams, studentams, neįgaliesiems (su pažymėjimais) taikoma 20 % nuolaida. 8

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian, vadovas Algimantas Treikauskas

Solistai
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos moksleiviai:
TAJA SOKAITĖ (fleita)
AMELIJA LAPINSKAITĖ (klarnetas)
JULIJA ROCKINA (fortepijonas)
UGNĖ VAIČEKAUSKAITĖ (fortepijonas)
GRYTĖ PERMINAITĖ (smuikas)
SMILTĖ PETROŠIŪTĖ (violončelė)
MILDA ŠALUČKAITĖ (smuikas)
GABRIELĖ SANTOCKYTĖ (smuikas)
MARIJA VAITKUTĖ (altas)

Dirigentas
KAROLIS VARIAKOJIS

Kompozitorių F. Doppler, G. Donizetti, W. A. Mozart, F. J. Haydn, A. Vivaldi, J. Ch. Bach, H. Casadesus, B. Bartók, H. Wieniawski, C. Forsyth kūriniai.

Šiais metais tradicinį Kauno miesto simfoninio orkestro ir Kauno Juozo Naujalio gimnazijos moksleivių koncertą skiriame Ukrainos vaikams. Šiomis dienomis visi stengiamės prisidėti prie Ukrainos ir jos žmonių palaikymo, tai svarbu ne tik suaugusiems, bet ir mūsų jaunimui, vaikams. Pasitelkdami savo gebėjimus ir talentą, jaunieji gimnazistai nori nusiųsti muzikinį palaikymą savo bendraamžiams Ukrainoje.

Jaunųjų Juozo Naujalio muzikos gimnazijos atlikėjų partnerystė su Kauno miesto simfoniniu orkestru yra labai brangi ir džiugi. Gabiausieji gimnazijos auklėtiniai Kauno filharmonijos scenoje gali pasijusti tikrais atlikėjais, lygiaverčiais profesionalių atlikėjų partneriais, „pasimatuoti“ muzikanto-solisto rūbą. Na, o koncertų publika pirmoji gali susipažinti su ryškiausiomis J. Naujalio muzikos gimnazijos „žvaigždutėmis“ – talentingais tarptautinių konkursų laureatais, įvertinti jų muzikalumą ir artistiškumą.

Šis projektas – išskirtinė galimybė jauniesiems muzikams groti ne tik su savo bendraamžiais, tačiau pirmą kartą koncertą atlikti kartu su profesionaliais orkestro muzikantais. Galimybė būti atrinktiems groti kartu su profesionalais daugeliui paauglių tampa stimulu mokytis ir siekti pačių geriausių rezultatų. Jau ne vienerius metus rengdamas šiuos koncertus Kauno miesto simfoninis orkestras suteikia puikią progą būsiems solistams pajausti darbo su simfoniniu orkestru specifiką. Ir viliasi, kad tai jauniesiems muzikantams padės ateityje siekiant profesinės sėkmės.

„Prisidėti prie jaunosios muzikų kartos ugdymo tikrai puikus jausmas. Šiandien Lietuvoje matome sparčiai mažėjantį profesionalaus muzikanto profesiją besirenkančiųjų skaičių. Kasmet rengdami šį koncertą viliamės, kad tai jaunajai kartai atskleis šios profesijos grožį bei išskirtinumą. Ir galbūt paskatins pasirinkti būtent ją“, – sako orkestro vadovas A. Treikauskas.

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kaina: Senjorams, moksleiviams, studentams, neįgaliesiems (su pažymėjimais) taikoma 20 % nuolaida. 8

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.