Pramoginė muzika
rugpjūčio 25d. 18:00val.
/
Užutrakio dvare, Trakuose

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Atlikėjai

Kauno miesto simfoninis orkestras

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV – Armėnija)

Vadovas Algimantas Treikauskas

Solistai

Rūta ŠČIOGOLIOVAITĖ

Eugenijus CHREBTOVAS

Paulius BAGDANAVIČIUS

Dirigentas

Vilmantas KALIŪNAS (Vokietija – Lietuva)

E. Balsio, V. Klovos, J. Naujalio, R. Raudonikio, G. Verdi, G. Puccini, G. Bizet, A. Laros, J. Strauss, W. A. Mozart kūriniai

 

Rugpjūčio 25 d. Užutrakio dvaro prieigose vyks labdaringas renginys, kurį rengia Rimanto Kaukėno paramos grupė. Šiuo renginiu organizoatoriai nori atkreipti visuomenės dėmesį į pagalbos sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams svarbą ir kviečia visus jungtis prie gerų darbų.

Renginio metu nuoširdų „Ačiū“ tars ir apie „Laimės akimirkas“ kalbės mūsų didvyriai – vaikai, kurie nepasiduoda ir tik su kilnios visuomenės pagalba gali kovoti su sunkiomis ligomis. Kartu su garsiais modeliais jie pristatys dizainerio Egidijaus Rainio drabužių kolekciją.

Skambant Kauno miesto simfoninio orkestro, Pauliaus Bagdonavičiaus, Eugenijaus Chrebtovo, Rūtos Ščiogolevaitės ir kitų atlikėjų atliekamiems kūriniams visi susirinkusieji bus kviečiami aukoti vilties pasveikti neprarandantiems mažiesiems ligoniukams. Į šį renginį gali patekti kiekvienas, norintis prisidėti prie bendro tikslo bei pasidalinti savo šiluma, gerumu ir palaikymu.

Labdaringo renginio idėja – suburti Lietuvos žmones, kurie dalyvauja krepšininko Rimanto Kaukėno vardo fondo veikloje ir tuos, kurie norėtų prisidėti prie pagalbos sergantiems mūsų šalies vaikams. Šis renginys dovanos galimybę matyti ir pažinti tikruosius herojus – su sunkiomis ligomis kovojančius vaikus, jų tėvelius ir gelbėtojus.

Greta didingo Galvės ežero įsikūrusio Užutrakio dvaro, visų susirinkusių taip pat lauks įvairios pramogos, kurios bus pritaikytos visai šeimai. Taip pat svarbu – labdaringo aukciono metu už auką mažiesiems loginiukams bus galima įsigyti Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomų sportininkų unikalią atributiką bei vertingus meno kūrinius.

Susivienykime vardan kilnaus tikslo!

Įėjimas nemokamas.

Bilietai

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.