SIMFONINĖ MUZIKA
spalio 21d. 20:00val.
/
Kauno Žalgirio arena

Bilietai

Kaina: 30-65,90 Eur

Internete

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

ASMIK GRIGORIAN (sopranas)
KARL-MAGNUS FREDRIKSSON (baritonas, Švedija)

Dirigentas CONSTANTINE ORBELIAN (JAV)

„Gyvenimas mums duotas, kad jį tikrai gyventume“, – savo gimtadienio interviu metu yra pasakiusi Asmik Grigorian. Nors ši tiesa žinoma visiems, prisipažinkime – per kasdienių rūpesčių šydą dažnai pamirštame tiesiog pasidžiaugti gyvenimu: įvertinti savo per metus nuveiktus darbus, pamaloninti artimuosius ir bičiulius dėmesiu, šypsena ar apkabinimu.

Kauno „Žalgirio“ arena parengė gražią dovaną klasikinės muzikos gerbėjams. Kauniečiai ir miesto svečiai į savo lankytinų renginių sąrašą jau gali įsirašyti gardų desertą.

„Žalgirio“ arenoje koncertuos vienas žinomiausių pasaulio sopranų, Tarptautiniuose operos apdovanojimuose geriausia pasaulyje pripažinta solistė Asmik Grigorian ir švedų baritonas Karlas-Magnusas Fredrikssonas.

„Labai džiaugiamės, kad Asmik ir mūsų planai sutapo ir ji rado laiko savo įtemptame planuojamų tarptautinių pasirodymų kalendoriuje surengti išskirtinį koncertą „Žalgirio“ arenoje. Tiesą sakant, šis renginys buvo planuojamas ilgą laiką, bet dėl griežtėjančių ribojimų šiemet idėjos įgyvendinti negalime. Tačiau už kelių mėnesių šis išskirtinis koncertas tikrai turėtų įvykti, o mes pasirūpinsime, kad jis vyktų saugioje ir malonioje aplinkoje“, – teigia „Žalgirio“ arenos atstovai.

Kūrybinės brandos sulaukusi A. Grigorian pasaulinės operos žvaigždės vardo nusipelnė po to, kai pelnė pripažinimą didžiosiomis klasikinių operų partijomis. Tokioms, kaip žinovus sužavėjęs Zalcburgo festivalyje atliktas Salomėjos vaidmuo. Būtent šis darbas Asmik padėjo pelnyti 2019 metų geriausios dainininkės titulą Tarptautiniuose operos apdovanojimuose. Be to, solistė iš Lietuvos gavo Austrijos muzikinio teatro prizą už geriausią operos vaidmenį bei žurnalo „Opernwelt“ Metų dainininkės titulą. A. Grigorian šįmet taip pat pelnė Italijos nacionalinės kritikų asociacijos F. Abbiati prizą už Marijetos vaidmenį E.W. Kornholdo operoje „Miręs miestas“ teatre „La Scala“. Niujorko „Metropolitan Opera“, Londono karališkasis „Covent Garden“, Vienos „Theater an der Wien“ ir daugybė kitų scenų jau pasirodė arba artimiausiu metu debiutos armėnų kilmės lietuvė.

Atlikėjai akomponuos Kauno miesto simfoninis orkestras (vyriausiasis dirigentas Constantine’as Orbelianas, JAV). Orkestro kompaktinės plokštelės ne kartą buvo paskelbtos geriausiomis pasaulyje ir net tris kartus nominuotos „Grammy“ bei tarptautiniams klasikinės muzikos apdovanojimams.

Taip pat kartu scenoje pasirodys ir švedų baritonas Karlas-Magnusas Fredrikssonas. K.M. Fredrikssonas nuo 1999 m. dirba Stokholmo karališkojoje operoje, kur atliko šiuos vaidmenis: Figaro („Sivilijos kirpėjas“), Grafas Almaviva („Figaro vedybos“), Marcello („Bohema“), Papagenas („Užburtoji fleita“), Nežinomasis („Kristina“), Fritz/Pierrot („Die tote Stadt“), pagrindinį vaidmenį „Eugenijuje Onegine“, grafą Luną („Il Trovatore“), Germontą („Traviata“), Absalomą („Bathsheba“), Sharpless („Madama Butterfly“), Jasoną („Medea“), Renato („Un ballo in maschera“) ir pagrindinį vaidmenį „Rigoletto“ (2018 m.). Tarp jo kviestinių vaidmenų – Marcello („La Bohème“) Naujajame nacionaliniame teatre Tokijuje. Karlas-Magnusas Fredrikssonas koncertavo su daugeliu žymiausių pasaulio dirigentų, tokių kaip seras Colinas Daviesas, Andrew Daviesas, seras Johnas Eliotas Gardineris, Fransas Brüggenas, Alanas Gilbertas, Jesúsas Lópezas-Cobosas, Sakari Oramo, Herbertas Blomstedtas, Leifas Segerštamas, Pieras Giorgio Morandi, Andrew Manze, Lawrence’as Renesas, taip pat su keliais žymiausiais orkestrais.

Jis yra dažnas svečias daugelyje Europos šalių, dainuoja operų ir dainuojamosios poezijos koncertus, orkestrines dainas ir sakralinius kūrinius. Ilgametis bendradarbiavimas su garsiais švedų dirigentais Ericu Ericsonu ir Gustafu Sjökvistu leido įrašyti šiuolaikinės muzikos kūrinius ir surengti koncertus, taip pat tradiciškai gyvai atlikti ir kompaktinėse plokštelėse įrašyti žinomiausius J. S. Bacho ir G. F. Händelio sakralinius kūrinius

Bilietai

Kaina: 30-65,90 Eur

Internete

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.