Kauno miesto simfoninio orkestras, vadovaujamas Algimanto Treikausko, penkioliktąjį koncertinį sezoną pradeda leidybiniu projektu.

Kolektyvas džiaugiasi jau ne vienerius metus trukančia draugyste su JAV leidybine kompanija „Delos“. Bendradarbiaujant su ja per pastaruosius kūrybinius sezonus įrašyti ir išleisti leidybiniai projektai, kuriuose dalyvavo visame pasaulyje žinomi solistai. Kompaktinės plokštelės įrašytos Kaune ne kartą buvo nominuotos prestižiams apdovanojimams: „Grammy Awards“, „Tarptautiniams klasikinės muzikos apdovanojimams“ bei daugeliui kitų.

Besitęsiantis bendradarbiavimas paskatino įgyvendinti dar vieną leidybinį projektą, kuris į Kauną pritraukė tarptautinę kūrybinę komandą.

Šiuo metu Kauno valstybinės filharmonijos Didžioji salė yra virtusi į tikrą įrašų studiją, kurioje gražiausias arijas iš Dž. Verdžio, Dž. Pučinio bei P. Čaikovskio operų įrašinėja sopranas OKSANA DYKA. Orkestrui bei solistei diriguoja maestro Konstantinas Orbelianas. Įrašų garso režisierius Vilius Keras („Baltic Mobile Recordings“).

Rekomenduojame

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.