„Niujorko miesto opera prisijungia prie likusio pasaulio išreikšdama mūsų solidarumą su Ukraina, kai jos žmonės narsiai gina savo tautą nuo šios nepagrįstos ir neteisingos agresijos. Šie žiaurumai neturi vietos šiuolaikiniame pasaulyje. Mes stovime kartu su Ukrainos žmonėmis ir meldžiame, kad šie išpuoliai greitai baigtųsi“ – skelbiama sekmadienį išplatintame Niujorko miesto operos generalinio direktoriaus Michaelio Capasso bei meno vadovo ir vyriausiojo dirigento Constantino Orbealiano pranešime.

Nuo 2012 metų su Kauno miesto simfoniniu orkestru bendradarbiaujantis dirigentas Constantinas Orbealianas gimė San Franciske (JAV), ukrainietės ir armėno emigrantų šeimoje. C. Orbealianas jau daugelį metų puoselėjo kultūrines Lietuvos, Rusijos, Armėnijos bei JAV partnerystes, tačiau šios nepagrįstos Rusijos agresijos metu, C. Orbealianas vienareikšmiškai stoja į Ukrainos ir jos žmonių pusę.

Vasario 24-osios vakarą koncertą, skirtą Estijos nepriklausomybės dienai paminėti, rengęs Kauno miesto simfoninis orkestras, jautriai sureagavo į prasidėjusį Ukrainos užpuolimą ir koncerto programą neplanuotai papildė garsiausio šių laikų ukrainiečių kompozitoriaus Myroslavo Skoryko jausmingu kūriniu „Melodia“, kurį kartu su orkestru atliko smuikininkė Dalia Kuznecovaitė.

Rekomenduojame

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.