Minėdamas Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Kauno miesto simfoninis orkestras kauniečius ir miesto svečius kviečia į šventinį muzikinį vakarą.  Ir tiki, kad koncertas bus puiki dovana klausytojams, nes šios ypatingai svarbios šventės proga į Kauną sugrįžta Lietuvos publikos mylimas vyriausiasis orkestro dirigentas maestro Constantine Orbelian. O kartu su juo pirmą kartą į Lietuvą atvyksta svarbiausiuose pasaulio operos teatruose ir koncertų salėse pasirodantis amerikiečių sopranas Kristin Sampson, kurios talentas nepalieka abejingų.

„Esu be galo laimingas turėdamas tokią progą sugrįžti į Kauną ir visai Lietuvai svarbią istorinę dieną sveikinti kiekvieną lietuvį. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga linkiu vienybės, ryžto, drąsos, pagarbos ir meilės. Kiekviena pasaulio valstybė, tai žmonės, jų ryšys bei santykiai. Tad, Lietuvai linkiu, kad ją ir toliau kurtų ryžtingi, drąsūs, atkaklūs ir mylintys žmonės. Lietuvos žmonėms linkiu begalinio džiaugsmo, nes jie tikrai gali džiaugtis laisva, savo istorija išsiskiriančia, sparčiai modernėjančia, nuostabaus kraštovaizdžio šalimi. Ir žinoma, privalo didžiuotis visą pasaulį žavinčia kultūra, menu ir muzika“, – kalbėjo orkestro vyriausiasis dirigentas Constantine Orbelian, kviesdamas kauniečius ir Kauno svečius valstybinę šventę švęsti su ypatingą energiją skleidžiančia gyvai atliekama klasikine muzika.

Vakaro solistė K. Sampson savo sodraus vokalo galimybes demonstruos atlikdama gražiausias arijas iš operų. O Kauno miesto simfoninis orkestras susirinkusiųjų ausis pamalonins gerai žinomomis orkestrinėmis kompozicijomis.

„Vasario 16-ąją kviečiame švęsti ypatingai. Džiaugiamės galėdami kiekvieną tautietį pakviesti į šį šventinį koncertą. Iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Kauną atvykstantys muzikai kartu su orketru yra paruošę puikią muzikinę programą. Tiek koncerto svečiai, tiek orkestras intensyviai ir su begaliniu užsidegimu laukia šio vakaro. Mes tikime, kad muzika jungia ir suteikia gausybę teigiamų emocijų. Tad, visi kartu paminėkime istorinę datą, nes mūsų stiprybė – vienybėje. O muzika yra puiki priemonė, leidžianti tai stiprybei vis labiau tvirtėti“, – kalbėjo orkestro vadovas Algimantas Treikauskas.

Kauno miesto simfoninio orkestro koncertas vyks vasario 16 d. 17 val., Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija el. paštu kaunosimfoninis@yahoo.com, nurodant vardą, pavardę ir telefono numerį.

Rekomenduojame

Kauno miesto simfoninio orkestro

Bilietus galite įsigyti

Kauno valstybinės filharmonijos kasa

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas.
Darbo laikas: II – VII 14 – 18 val.
8 (37) 20 04 78

Internetu

Internetu bilietus galite įsigyti kakava.lt
Konkreti bilietų nuoroda pateikiama prie
kiekvieno renginio.