Spaudoje : 

Tenorą A. Antonenką kelionėse lydi pedagogė iš Lietuvos
„Ji skleidžia lietuvišką mokyklą aukštai pakelta galva visame pasaulyje", - didžiavosi A.Antonenka, siejantis ir save su lietuviška mokykla. Tenoras mėgsta pabrėžti esąs „lietuviškiausias užsienio dainininkas" ir gali nesustodamas žerti lietuvių, su kuriais yra dainavęs, pavardes.
plačiau
 
Kaune įrašų sesiją rengia pasaulio operos pažibos
Vieno geriausių dabarties tenorų Aleksandro Antonenkos veltui šį sezoną laukė Vilnius, o Kaune solistas praleis visą savaitę. „Metropolitan Opera", „Covent Garden" ir kitų garsių teatrų žvaigždė kartu su puikiu Europos scenų sopranu Dinara Alijeva Kauno filharmonijoje įrašinėja populiarių operų arijų ir duetų albumą. 
plačiau
 
Į „negyvą“ D.Chvorostovskio dainavimą - gyviausia reakcija
Karštais plojimais, ūkimu ir šauksmais „bravo" palydėtomis a capella atlikta rusų liaudies daina ir kafešantaninėmis „Akimis juodosiomis" šeštadienio vakarą Vilniaus „Siemens" arenoje baigėsi pasaulinio garso baritono Dmitrijaus Chvorostovskio ir Kauno simfoninio orkestro, diriguojamo Konstantino Orbeliano, koncertas.
plačiau
 
Merūnas ir Kauno simfoninis orkestras padovanojo kauniečiams žavų muzikos vakarą
Kauno valstybinėje filharmonijoje penktadienio vakarą nuskambėjo solisto Merūno Vitulskio ir Kauno miesto simfoninio orkestro kompaktinės plokštelės pristatymo koncertas. Jame atliktos į plokštelę įrašytos gražiausios tenoro arijos iš Dž. Verdžio (G. Verdi), Dž. Donicečio (G. Donizetti), P. Čaikovskio, Dž. Pučinio (G. Puccini) bei kitų klasikų operų.
plačiau
 
“Metropolitan Opera“ garsenybės lenkėsi Kauno publikai

Nepakartojama aura apgaubtoje erdvėje vyko aštuonioliktojo Pažaislio muzikos festivalio koncertas „Dmitrijus Chvorostovskis ir draugai". Ne be reikalo šis renginys iš anksto buvo vadinamas vienu įspūdingiausių kultūros įvykių Lietuvoje 2013 metais.

 


plačiau
 
 |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |