Repertuaras: 

2017-12-12 / KONCERTAS „CHRISTMAS ON BROADWAY“


KONCERTAS „CHRISTMAS ON BROADWAY“

Gruodžio 12 d., antradienį, 20 val.
„Compensa“ koncertų salėje

Kalėdinės dainos ir kūriniai iš žymiausių Brodvėjaus miuziklų koncerte "CHRISTMAS ON BROADWAY"

 

Kauno miesto simfoninis orkestras

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian
Vadovas Algimantas Treikauskas


Artėjant gražiausioms metų šventėms Kauno miesto simfoninis orkestras kartu su Brodvėjaus atlikėjais dovanos žinomiausius kūrinius, kurie sukurs tikrą šventinę nuotaiką. Kalėdiniame koncerte pasirodys kompozitoriaus Andrew Lloyd Webber miuziklo „Jėzus Kristus Superžvaigždė“ atlikėjas – charizmatiškasis amerikiečių aktorius Ian Virgo. Ne vieną vaidmenį televizijoje ir kine sukūręs populiarus aktorius karjerą pradėjo, būtent, miuzikluose. Tarp pasirodymų žymiausiose pasaulio scenose Ian Virgo su nekantrumu laukia kelionės į Lietuvą. Sostinėje, kartu su scenos partnere Deborah Myers, tenoras atliks užburiančias arijas iš A. L. Webberio miuziklų „Evita“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė, skambės dainos iš klausytojams pažįstamų miuziklų „Muzikos garsai ir „Mano puikioji ledi“.

Užburiančioje koncertinėje programoje Kauno miesto simfoninis orkestrui ir solistams diriguos maestro Robert Purvis. Dirigentas Londone dirba su tokiais miuziklais kaip „Vargdieniai“, „Čikaga“ ir „Operos fantomas“.

Vilniaus „Compensa“ koncertų salės scenoje Brodvėjaus žvaigždės, kartu su Orkestru į muzikinę puokštę, šalia miuziklų fragmentų, įtrauks ir stebuklingą nuotaiką nešančias Kalėdines dainas.

 

„Šis koncertas – tai geriausios Kalėdų Brodvėjuje tradicijos. Muzikinė nuotaika sužibs tarsi šimtai lempučių ant šventinės eglės, orkestro garsai – užburs tarsi didelės baltos snaigės, o vakaro svečiai – Brodvėjaus atlikėjai – pristatys abejingų nepaliekančią miuziklų ir Kalėdinių dainų programą,“ – į šventinį pasirodymą kviečia organizatoriai.

 

 
Skambės
Kalėdinės dainos ir kūriniai iš žymiausių Brodvėjaus miuziklų: „Baltos Kalėdos“, „Muzikos garsai“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“, „Evita“, „Mano puikioji ledi“, „Vaikinai ir lėlės“, „Vestsaido istorijos“
 
Solistai
Deborah MAYER, Ian VIRGO, Adrian der GREGORIAN
 
Dirigentas
ROBERT PURVIS (Jungtinė Karalystė)
 
Vieta
„COMPENSA“ KONCERTŲ SALĖ
 
atgal