Repertuaras: 

2017-12-08 / GRAŽIOJI PRANCŪZŲ ROMANTIKA


GRAŽIOJI PRANCŪZŲ ROMANTIKA

Gruodžio 8 d., penktadienį, 18 val.
Kauno valstybinėje filharmonijoje

GRAŽIOJI PRANCŪZŲ ROMANTIKA

Kauno miesto simfoninis orkestras
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian
Vadovas Algimantas Treikauskas

Jau tapo tradicija, kai Kauno miesto simfoninis orkestras savo klausytojus kviečia pasinerti į prancūziškos muzikos skambesį. Šis sezonas ne išimtis. Ruošiantis gražiausių švenčių sutikimui orkestras dovanoja gražiosios prancūzų romantinės muzikos pripildytą koncertinę programą.

KMSO džiaugiasi turėdamas progą savo klausytojams pristatyti vieną tituluočiausių pasaulio trimitininkų Romain Leleu. Muzikantas yra pripažintas vienu iš geriausių savo kartos atlikėjų. Savo repertuare atliekantis įvairių žanrų ir epochų muziką: nuo Baroko iki XXI – ojo amžiaus, trimitininkas scenoje koncertuoja su žymiausiais pasaulio simfoniniais orkestrais. Atlikėjo diskografijoje puikuojasi kompaktinės plokštelės išleistos su Aparté/Harmonia Mundi ir Sony leidybinėmis kompanijomis.

Koncerto dirigentas Alain Paris – muzikinių transliacijų prodiuseris (Radio France, Suisse Romande radijas), pedagogas ir muzikologas. Jis plačiai žinomas kaip nenuilstantis muzikos propaguotojas nepaisantis sienų ir disciplinų ribų. Pripažintas dėl Prancūzų kompozitorių repertuaro išmanymo, jis dirigavo septyniasdešimčiai orkestrų trisdešimtyje šalių, pasirodė keturiuose žemynuose. Alain Paris nuolat bendradarbiavo su Sankt Peterburgo kapela, Bilkento, Atėnų, Libano, Kairo simfoniniais orkestrais taip pat Georgo Enescu vardo Bukarešto filharmonijos orkestru, jiems perdavė subtiliausius prancūzų repertuaro niuansus ir žinias.

Kaip kviestinis dirigentas Alain Paris dirbo bene su visais svarbiausiais Prancūzijos simfoniniais kolektyvais, taip pat buvo kviečiamas į Šveicariją, Vokietiją, Italiją, Ispaniją, Vengriją, Estiją, Suomiją, Portugaliją, Rumuniją ir kitur.

Diriguojamas ilgamečio bičiulio maestro Alain Paris, orkestras kartu su Romain Leleu atliks romantiškumu bei prancūzišku žavesiu alsuojančius kūrinius. 

 
Skambės
Ch. Gounod – Simfonija Nr. 1, D-dur, J. Nepomuk Hummel – Koncertas trimitui ir orkestrui Es-dur, G. Fauré – Pavana op. 50, E. Chabrier – Fête polonezas iš operos „Le Roi malgré lui“
 
Solistai
ROMAIN LELEU (trimitas, Prancūzija)
 
Dirigentas
ALAIN PARIS (Prancūzija)
 
Vieta
KAUNO VALSTYBINĖ FILHARMONIJA
 
atgal