Repertuaras: 

2017-10-15 / ARMĖNIJOS KULTŪROS DIENOS LIETUVOJE


ARMĖNIJOS KULTŪROS DIENOS LIETUVOJE

Spalio 15 d., sekmadienį, 18 val.
Kauno valstybinėje filharmonijoje

ARMĖNIJOS KULTŪROS DIENOS LIETUVOJE


TARPTAUTINIO ARAM KHACHATURIAN SOLISTŲ KONKURSO LAUREATŲ KONCERTAS


Kauno miesto simfoninis orkestras
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian
Vadovas Algimantas Treikauskas

Kauno miesto simfoninis orkestras kartu su Armėnijos Respublikos ambasada Lietuvoje pristato iškilmingą simfoninį koncertą iš ciklo "Armėnijos kultūros dienos Lietuvoje". Kaip žinome, XX a. Lietuva tapo pirmąja valstybe pasaulyje, pripažinusia Armėnijos nepriklausomybę. Praėjusiais metais buvo švenčiamos Armėnijos nepriklausomybės bei Armėnijos ir Lietuvos diplomatinių santykių 25-osios metinės.

Šiais metais organizatoriais tęsia tradiciją ir visus kviečia į išskirtinį šventinį koncertą, kuriame skambės ypatinga ir turininga muzika. Būtent ji šiame vakare taps dviejų šalių gyvas kulūtinis ir meninis dialogas.

Gražiausias arijas bei duetus atliks jaunieji XIII – ojo tarptautinio Aram Khachaturian solistų konkurso lauretai. Tai – sopranas iš Armėnijos Julietta Aleksanyan, baritonas iš Armėnijos Gagik Vardanyan ir baritonas iš Kazachstano Azamat Zheltyrguzov.

Šį vakarą Kauno miesto simfoniniam orkestrui ir solistams diriguos klasikinės muzikos pasaulyje puikiai žinomas orkestro vyr. dirigentas maestro Constantine Orbelian. C . Orbelian yra dviejų didelių festivalių steigėjas ir meno vadovas. Itin reikšmingas Kauno miesto simfoninio orkestro ir dirigento bendradarbiavimas užsimezgė 2012 m. ir sėkmingai tęsiasi iki šiol. Jis taip pat yra ir Jerevano operos teatro meno vadovas.

Muzika – griausias būdas užmegzti dialogą be žodžių bei pratęsti tautų draugystę. 

 
Solistai
JULIETTA ALEKSANYAN (sopranas, Armėnija), GAGIK VARDANYAN (baritonas, Armėnija), AZAMAT ZHELTYRGUZOV (baritonas, Kazachstanas)
 
Dirigentas
CONSTANTINE ORBELIAN (JAV)
 
Vieta
KAUNO VALSTYBINĖ FILHARMONIJA
 
atgal