Naujienos: 

2014-07-21 / Vasarą - nauja įrašų sesija su D. Alijeva ir A. Antonenko


Vasarą - nauja įrašų sesija su D. Alijeva ir A. Antonenko

Nuo liepos 21 d., Kauno miesto simfoninis orkestras įrašinėja kompaktinę plokštelę su azerbaidžianiečių kilmės sopranu Dinara Alijeva ir Aleksandru Antonenko „Didieji italų meilės duetai", diriguos Constantine Orbelian. Plokštelę išleis ir platins kompanija „Delos Music".

Azerbaidžianiečių kilmės sopranas Dinara Alijeva baigė Baku muzikos akademiją, 2010 m. kaip solistė debiutavo Maskvos Didžiajame teatre. Ji pelnė prizines vietas „Operalia" (La Scala, Milanas 2010), „Francesco Vinas" (Barselona, 2010) ir Maria Calas tarptautiniuose konkursuose.

 

Po itin sėkmingo debiuto Donos Elvros vaidmeniu Vienos operoje, ji buvo pakviesta atlikti Violetos vaidmenį"Traviatoje" ir Tatianos operoje „Eugenijus Oneginas". Kiti ryškūs D. Alijevos vaidmenys - Džiuljeta operoje „Hofmano pasakos" Bavarijos operoje, Violeta ir Dona Elvira Berlyno operoje, Micaela Frankfurto, Štutgarto operoje. Šiuo metu D. Alijeva pakviesta į Berlyno operą atlikti Dono Elviros ir Magdos vaidmenis naujame operos „La Rondine" pastatyme.

 

Solistės diskografijoje kompaktinė plokštelė „Pace Mio Dio", italų kompozitorių operų arijos, išleista kompanijos „Delos" ir jos rečitalis „Rusijos dainos ir arijos" su Rusijos valstybiniu simfoniniu orkestru, išleista kompanijos „Naxos". 

atgal