Naujienos: 

2013-10-23 / Orkestras dedikuos programą P. Čaikovskiui


Orkestras dedikuos programą P. Čaikovskiui


Spalio 25 d., 18 val. Kauno miesto simfoninis orkestras kviečia į susitikimą su dviem neabejotinais savo srities meistrais. Orkestrui diriguos vienas ryškiausių ir įtakingiausių šalies dirigentų Maestro Juozas Domarkas, koncerto solistė - smuikininkė Bogdana Pivnenko, tarp žymiausių koncertų salių, įtraukusi ir Kauno valstybinę filharmoniją į intesyvų gastrolių grafiką.

Koncerto programa dedikuojama rusų kompozitoriui Piotrui Čaikovskiui. Orkestras grieš šio kompozitoriaus šeštąją simfoniją, o kartu su Bogdana Pivnenko atliks P. Čaikovskio kūrybos perlą - Koncertą smuikui ir orkestrui D-Dur.

 

Bogdana Pivnenko yra viena iš paklausiausių jaunosios kartos smuikininkų. Baigusi studijas su pagyrimu  P. Čaikovskio Nacionalinėje muzikos akademijoje Kijeve , ji dalyvavo su V. Tretjakovo Z. Bron O. Parhomenko meistriškumo kursuose.

Bogdana Pivnenko yra tarptautinio jaunųjų interpretuotojų konkurso Moldovoje, M. Lysenko tarptautinio konkurso, nugalėtoja, dalyvavo nacionalinėje meno programoje „Nauji Ukrainos vardai" ir pelnė "Ukrainos garbės artisto" titulą.

 

Bogdana koncertavo su pagrindiniais Ukrainos orkestrais taip pat su ansambliais Maskvoje, Berlyne, Vienoje ir Paryžiuje, surengė rečitalius Ispanijoje, Rusijoje, Gruzijoje, Lenkijoje ir Nyderlanduose, dalyvavo festivaliuose, tokiuose kaip Tarptautinis jaunimo ir muzikos festivalis Vienoje, kur tapo laureate ,Berlyno muzikos festivalis, Europos klasikinės muzikos festivalis Ruhre, festivalyje „Varšuvos ruduo". Bogdana dirbo su dirigentais Theodore Kuchar, Saulius Sondeckis , Vladimiras Sirenko , Natalija Ponomarchuk, Erki Pehk ir kitais. Bogdana yra projektų „Šiuolaikinės Ukrainos muzikos antologija" ir „Vardo sugrįžimas" autorė ir prodiuserė. Nuo 2000 m. iki 2008 m. ji buvo Nacionalinės Čaikovskio muzikos akademijos Kijeve fakulteto narė. 2012 m. B. Pivnenko šiuolaikinės Ukrainos muzikos programas Lietuvoje , Ukrainoje, Armėnijoje ir Prancūzijoje.

atgal