Naujienos: 

2010-02-08 / Kviečia į susitikimą su jaunaisiais bičiuliais


Kviečia į susitikimą su jaunaisiais bičiuliais

Vasario 12 d., penktadienį, 18 val., Kauno miesto simfoninis orkestras (vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) kviečia  į susitikimą su jaunaisiais bičiuliais – Kauno apskrities J. Naujalio muzikos gimnazijos moksleiviais, tarptautinių konkursų laureatais. Kiekvienais metais  suteikiama galimybė gabiems vaikams pagroti su patyrusiu kolektyvu, tai nepaprastai naudinga patirtis. Talentingi jaunieji klasikinės muzikos atlikėjai parengė brandžių menininkų vertą programą Koncertas vyks Kauno valstybinėje filharmonijoje, jauniesiems talentams ir orkestrui diriguos Vytautas Lukočius.


Koncerto programoje: F. Mendelssohn, C. Saint-Saens, F. Doppler, R. Schumann, E. Grieg, A. Vivaldi, M. Bruch  kūriniai.

Koncerte gros: Stasys Makštutis, Antanas Makštutis (klarnetas), Beata Preisaitė, Meda Petkauskaitė (fleita), Aistis Gelusevičius (obojus), Gintarė Macijauskaitė (fortepijonas), Silvija Čiuladytė (smuikas), Laura Barkauskaitė (violončelė)

Kauno miesto simfoninis orkestras, šiais metais pažymintis penkerių metų jubiliejų, įkurtas 2005 m., koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Italijoje), kasmet dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose, rengia koncertinius projektus, temines programas. Su kolektyvu mielai bendradarbiauja žymūs Lietuvos ir užsienio solistai bei dirigentai.

atgal