Naujienos: 

2010-03-14 / KMSO dalyvaus R. Tautkaus choro koncerteKovo 16 d., 18 val. Kauno miesto simfoninis orkestras talkins pirmajam Raigardo Tautkaus suburto Kauno choro koncertui Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas su žmona Jurgita, tapę Raigardo Tautkaus „šampaninio" Kauno choro globėjais, kviečia kauniečius į koncertą, kurio metu surinktos lėšos bus skiriamos naujai susibūrusio choro gyvavimui bei pasirengimui televiziniam projektui.

„Jau tapo tradicija organizuoti labdaringas akcijas ir projektus, kai trūkstant lėšų, kviečiame kauniečius pagelbėti įvairiausiose srityse. Susibūrus puikiam chorui, negalėjome likti abejingi, juolab kad Raigardas Tautkus su naujuoju choru taip gražiai garsina Kauno miesto vardą. Todėl ir stengiamės visokeriopai pagelbėti talentingų žmonių būriui", - sakė Kauno meras.
Kovo 16 dieną Kauno muzikiniame teatre Raigardo Tautkaus „šampaninis" Kauno choras scenoje kartu su Kauno simfoniniu orkestru surengs įspūdingą koncertą, kur atliks televizijos ekranuose jau matytus kūrinius, bet ir kitus garsiausiose pasaulio scenose atliekamus muzikos šedevrus.

„Neabejoju, jog visi, patekę į koncertą, nė akimirką nesuabejos, jog papuolė į vieną nuostabiausių metų renginių, nes šiame koncerte viskas skambės kitaip. Yra baigiama parengti įspūdinga koncertinė programa, parašytos modernios aranžuotės, spalvingos partitūros, parengti soliniai choristų numeriai talkinant orkestrui ir pritariant chorui"- įspūdžiais apie artėjantį koncertą dalinosi Kauno choro vadybininkė Žaneta Daubarytė.

Į koncertą asmeniškai buvo pakviesti kauniečiai, kurie jau tapo nuolatiniais įvairių labdaringų akcijų rėmėjais. Kita dalis bilietų bus platinama Kauno muzikinio teatro kasose.

Bilietų kaina svyruos nuo 30 iki 100 litų. Tiesa, didesniems Kauno choro rėmėjams bus padovanoti kvietimai į prezidento A. Smetonos ložę bei kitas dvi ložes ypatingiems svečiams.

Prie projekto prisidėjęs Kauno muzikinio teatro direktorius Benjaminas Želvys tvirtino, jog numatytoji bilietų kaina yra įprastinė tokio lygio renginiams, nes tokio renginio sąnaudos yra tikrai labai didelės.

Kauno muzikinio teatro kasose bilietai bus pradėti platinti jau šią savaitę. „Prasidėjus televizijos projektui, sulaukėme didelio kauniečių palaikymo. Labai ačiū jiems. Tačiau projektas yra labai brangus finansiškai, jau nebesumąstome, kaip jam toliau pasirengti. Be to, tikriausiai esame vienintelis chorinis ansamblis, garbingai atstovaujantis Kauną be jokios paramos. Dar nežinome, kaip reikėtų tęsti veiklą ateityje, tačiau jau esame kviečiami į festivalius ir konkursus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Todėl nuoširdžiai kreipiuosi pagalbos į visus kauniečius. O mes su choru ir Kauno simfoniniu orkestru jums padovanosime tai, ką mokame daryti geriausiai - puikų koncertą", - sakė Raigardas Tautkus.
atgal