Įsigykite

Internete

Kompaktinį diską galite įsigyti leidybinės kompanijos internetiniame puslapyje

Aprašymas

Išleista: 2017 m.
Leidybinė kompanija: „Delos Music“

Atlikėjai:
Dmitri Hvorostovsky (baritonas)
Nadine Sierra (sopranas)
Oksana Volkova (mecosopranas)
Francesco Demuro (tenoras)
Andrea Mastroni (bosas)
Constantine Orbelian (dirigentas)
Kauno miesto simfoninis orkestras
Kauno valstybinio choro vyrų grupė
Constantine Orbelian (dirigentas)

2016 m. liepos mėnesį Kaune vyko G. Verdi operos „Rigoletto“ įrašai. Juose dalyvavo žymiausios klasikinės muzikos žvaigždės: garsiausias rusų baritonas Dmitri Hvorostovsky, žinomiausias „Metropolitan opera“ jaunosios kartos sopranas iš JAV Nadine Sierra, tarptautinių konkursų laureatė mecosopranas iš Baltarusijos Oksana Volkova, daugybę vaidmenų sukūręs italų tenoras Francesco Demuro, visame pasaulyje koncertuojantis bosas iš Italijos Andrea Mastroni.
Džiugu, kad kartu su šiomis žvaigždėmis įrašuose dalyvavo ir solistai iš Lietuvos: jaunuosius operos solistus visame pasaulyje globojančio Lichtenšteino fondo narė mecosopranas Eglė Šidlauskaitė, garsiausiose pasaulio teatrų scenose pasirodantis baritonas Kostas Smoriginas, vienas perspektyviausių lietuvių operos bosų Tadas Girininkas, jaunasis baritonas Andrius Apšega, įvairiais apdovanojimais įvertintas, daugybę įsimintinų vaidmenų spėjęs sukurti tenoras Tomas Pavilionis ir tarptautinių konkursų nugalėtojas bosas Liudas Mikalauskas. Kartu su solistais operos įrašuose dalyvavo ir Kauno valstybinio choro vyrų grupė, vadovaujama meno vadovo ir vyriausiojo dirigento Petro Bingelio.
Solistams bei chorui įrašų sesijai pasiruošti labai padėjo ir daug laiko šiam projektui skyrė „Metropolitan opera“ muzikos administracijos vadovas bei Kauno miesto simfoninio orkestro konsultantas operų ir vokalo projektams – John Fisher bei Maskvos Didžiojo teatro vyriausioji koncertmeisterė Svetlana Jefimova. Tačiau, be jokios abejonės, didžiausias krūvis teko vyriausiajam Kauno miesto simfoninio orkestro dirigentui Constantine Orbelian. Maestro jau tada tikėjo, kad šis daug jėgų pareikalavęs projektas tikrai neeilinis įvykis Kauno miestui ir visai Lietuvai, taip pat sulauks ir didžiulio atgarsio visame pasaulyje.
Ir jis neklydo, nes ši kompaktinė plokštelė įrašyta Kaune kartu su vienu geriausiu pasaulio baritonu Dmitri Hvorostovsky įtraukta į 2017 metų geriausių klasikinės muzikos įrašų 25 – tuką.

Įsigykite

Internete

Kompaktinį diską galite įsigyti leidybinės kompanijos internetiniame puslapyje